Catering dietetyczny/zestaw próbny – Wrocław i okolice

Posiłki dopasowane do trybu Twojego życia

Wrocławiaku! Jesteś gotów, aby zmienić nie tylko swoje nawyki żywieniowe, ale także styl życia? Chciałbyś dostarczyć swojemu organizmowi bomby witamin? Żryj Zdrowo Catering to catering dietetyczny we Wrocławiu, który został stworzony specjalnie z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Po latach współpracy z pacjentami zmagającymi się z różnorodnymi jednostkami chorobowymi, kobietami w ciąży, profesjonalnymi sportowcami czy osobami, które chciały zrzucić kilka zbędnych kilogramów, nadszedł czas, aby naszą filozofię przenieść do pudełeczka i dostarczyć je prosto pod Twoje drzwi. Poznaj nas lepiej i przekonaj się, że Żryj Zdrowo Catering to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby.

Choć zmiana stylu życia wiąże się także z regularną aktywnością fizyczną, redukcją poziomu stresu czy odpowiednimi nawykami sennymi, to odmiana nawyków żywieniowych, którą zapewni Ci catering dietetyczny obejmujący Wrocław i okolice, to doskonały start i pierwszy, najważniejszy krok w kierunku zdrowia, dobrego samopoczucia oraz zadowolenia z własnego ciała. Naszym celem jest wyręczenie Cię w przygotowaniu zbilansowanych i odżywczych posiłków, a tym samym pomoc we wprowadzaniu nowych nawyków w życie w taki sposób, aby pozostały one już w nim na zawsze. Odwiedź nasze kanały social media i już dziś poczuj motywację oraz pozytywną energię od Żryj Zdrowo Catering!

Żryj zdrowo z cateringiem dietetycznym we Wrocławiu

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych klientów ma inne oczekiwania i zapotrzebowania energetyczne, które są niezbędne, aby móc codziennie stawiać czoła nowym wyzwaniom. Dlatego właśnie nasz catering dietetyczny we Wrocławiu dostępny jest w sześciu różnorodnych wariantach. Masz do wyboru diety: Basic, Gym, Sport, Wege, Bez Glutenu i Laktozy oraz Zdrowa Mama, a każda z nich dedykowana jest konkretnej grupie osób. Wszystkie proponowane przez nas plany żywieniowe są sycące, odżywcze i co najważniejsze – bardzo smaczne! W końcu dieta nie może być nudna.

Choć wybór rodzaju diety nie powinien sprawić Ci najmniejszego problemu, to w każdej z nich możesz wybierać różne warianty kaloryczne oraz czas ich trwania. Nie wiesz, czy tego typu rozwiązanie żywieniowe jest dla Ciebie? Mamy na to sposób! Catering dietetyczny we Wrocławiu posiada możliwy do zamówienia zestaw próbny. Zastanawiasz się co to takiego? To po prostu jednodniowa dieta, dzięki której masz doskonałą okazję, aby przekonać się na własnej skórze czy Żryj Zdrowo Catering to rozwiązanie dla Ciebie. Uprzedzamy, że znacząca większość osób, które zdecydowały się na zamówienie zestawu próbnego, została z nami na dłużej.

dieta redukcyjna

Catering dietetyczny – smacznie, zdrowo, wygodnie

W Żryj Zdrowo Catering udowadniamy, że zdrowe i racjonalne odżywianie może przynosić prawdziwą frajdę. Oprócz pysznego smaku, nasz catering dietetyczny obejmujący Wrocław i okolice zapewnia Ci bombę witamin i innych składników odżywczych, których Twój organizm potrzebuje, aby prawidłowo funkcjonować. A wszystko to za sprawą najwyższej jakości produktów, które wykorzystujemy do przygotowania posiłków. Nasze plany żywieniowe układamy w taki sposób, abyś nigdy nie był głodny, miał energię i siłę, aby móc stawić czoła wyzwaniom, jakie każdego dnia stawia przed Tobą życie. Obiecujemy, że z nami zjesz smacznie i zdrowo!

Zastanawiasz się, kto za tym wszystkim stoi? Za każdy plan żywieniowy, który oferuje Ci nasz catering dietetyczny we Wrocławiu odpowiada Ania Zientalska. Absolwentka Dietetyki Klinicznej, współzałożycielka Żryj Zdrowo Catering, miłośniczka sportu oraz dobrego i zdrowego jedzenia postanowiła stworzyć rozwiązanie, dzięki któremu każdy z Was ma szansę zmienić swoje życie. Lata doświadczenia i praktyki sprawiają, że nie ma przed Anią rzeczy niemożliwych, a każde wyzwanie przyjmuje z ekscytacją i gotowością do działania. Zaufaj profesjonalistom i żryj zdrowo!