Czy mogę zamówić np. tylko obiad?

 

Nasza firma Żryj Zdrowo Catering zajmuje się realizacją indywidualnych zamówień, dopasowanych do potrzeb Klientów. Oferujemy możliwość przygotowania spersonalizowanej oferty dla grup. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez zawarty w dziale Kontakt formularz lub drogą telefoniczną, na jeden z podany na stronie www numerów, z a chęcią przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zaproponujemy dostępne możliwości.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetowe, w związku z czym z chęcią dopasowujemy się do ich indywidualnych potrzeb i podejmujemy się realizacji niestandardowych zamówień. Standardowo, dieta pudełkowa Żryj Zdrowo Catering składa się z pięciu zbilansowanych posiłków: pierwszego śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji.

 

Catering, który dopasowujemy do Twoich potrzeb

Z jadłospisem potraw na dany tydzień mogą się Państwo zapoznać na podstronie Menu. Oferujemy kilka różnych wariantów diety tak, aby każdy znalazł u nas coś dla siebie. Do wyboru masz następujące możliwości: Dieta Basic, Gym, Sport, Bez glutenu i laktozy, Wege oraz Zdrowa Mama. Zachęcamy do jedzenia pięciu posiłków dziennie, w równych, około 2-3 godzinnych odstępach czasowych, lecz zdajemy sobie sprawę, że część naszych Klientów, na przykład ze względu na obowiązki zawodowe, omija niektóre z nich lub preferuje samodzielnie przygotować część dań, na przykład śniadanie czy kolację albo weekendy woli stołować się w restauracjach.

Skontaktuj się z nami, a z pewnością uda nam się stworzyć atrakcyjną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.