Czym jest catering ŻryjZdrowo?

 

Żryj Zdrowo Catering to, wbrew pozorom, nie tylko zdrowe, wartościowe, zbilansowane posiłki dostarczane każdego dnia do Twojego domu, lecz także nasza filozofia życia. Układając poszczególne plany żywieniowe, dokładamy wszelkich starań, aby zapotrzebowanie na witaminy oraz minerały w organizmie człowieka były sukcesywnie uzupełniane, a stosunek kwasów tłuszczowych – zawsze odpowiedni.

Zdajemy sobie doskonale sprawę z faktu, że dieta to coś znacznie więcej niż tylko liczone kalorie. Znaczenie ma przede wszystkim to, co się spożywa. Najwyższa jakość produktów, na bazie których przygotowujemy dla Państwa posiłki, to nasz priorytet. W zdrowym odżywianiu nie ma dla nas miejsca na jakiekolwiek kompromisy. Zależy nam na tym, aby przyrządzane przez Żryj Zdrowo Catering potrawy były nie tylko zdrowe, lecz także smaczne i estetyczne, czyli zachęcały swoim wyglądem do zjedzenia ich.

 

Twoja dieta, Twoje zdrowie, Twój catering!

Za wszystkie nasze diety oraz ich zbilansowanie dba Ania Zientalska – zawodowy dietetyk i absolwentka Dietetyki klinicznej oraz Coachingu Zdrowia i Żywienia. Od 5 lat prowadzi ona prywatną praktykę, współpracując z pacjentami w gabinecie dietetycznym. Jej klientami są zarówno sportowcy, jak i osoby z różnego rodzaju jednostkami chorobowymi oraz kobiety w ciąży.

W Żryj Zdrowo Catering do wyboru masz aż siedem różnych wersji jadłospisów. Są nimi dokładnie: Dieta Basic, Gym, Sport, Bez glutenu i laktozy, Wege, Zdrowa Mama oraz Detoks sokowy. Ich kaloryczność waha się od 1300 do 3500 kalorii. Dietę możesz zamówić na dowolny okres czasu – od 1 dnia do 1 miesiąca. Nasze posiłki dostarczać możemy 5 lub 7 dni w tygodniu. Jeżeli nie jesteś pewien, czy catering dietetyczny to dobre rozwiązanie dla Ciebie, zachęcamy do zamówienia zestawu testowego, którego cena, w zależności od kaloryczności, waha się od 54 do 62 złotych.

Z chęcią podejmiemy się również realizacji indywidualnych zamówień, jako że zadowolenie naszych Klientów jest naszym głównym celem. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania na temat diety pudełkowej Żryj Zdrowo Catering, zachęcamy Cię serdecznie do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem znajdującego się na naszej stronie www formularza kontaktowego. Już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i ciesz się zdrowiem każdego dnia!