Jak założyć zamówienie?

 

Zamawianie posiłków za pośrednictwem naszej strony internetowej jest niezwykle intuicyjne. Wystarczy, że wejdziesz na adres: http://zryjzdrowocatering.com/zamowienie#/. Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego zestawu dietetycznego. Zdecydować możesz się na następujące zestawy: Dietę Basic, Gym, Sport, Bez glutenu i laktozy, Wege, Zdrowa Mama oraz Detoks sokowy.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem każdej z nich – dzięki temu dowiesz się, która z nich jest w największym stopniu dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb oraz preferencji żywieniowych. Poszczególne jadłospisy różnią się od siebie między innymi kalorycznością. Przykładowo, w przypadku Diety Basic waha się ona od 1300 do 2000 kalorii, a Sport – od 2500 do 3500 kalorii. Dieta Gym dla mężczyzn uwzględnia 150 gram mięsa na porcję, a dla kobiet – 120 gram. Jadłospis dla kobiet w ciąży jest natomiast różny, w zależności od trymestru. Inaczej wygląda on również w przypadku kobiet karmiących.

 

Żryj Zdrowo Catering – to proste!

W podjęciu ostatecznej decyzji pomoże Ci także nasze aktualne Menu na dany tydzień, w którym znajdziesz listę posiłków dla każdej z dostępnych diet. Po wybraniu swojego zestawu, zostaniesz przekierowany do szczegółów zamówienia, gdzie niezbędne będzie podanie Twoich informacji teleadresowych oraz wybór sposobu dostawy posiłków. Nasi kurierzy rozwożą je od poniedziałku do piątku, w godzinach od 06:00 do 09:00.

Możesz zdecydować się na dostarczenie cateringu do rąk własnych lub pozostawienie go pod drzwiami, na recepcji czy ogrodzeniu. Kolejny etap to uregulowanie płatności. Na koniec, będziesz mógł się zapoznać z podsumowaniem złożonego przez Ciebie zamówienia i upewnić się, że złożyłeś takie, jakie zamierzałeś.