Jaki jest obszar dostawy cateringu?

 

Żryj Zdrowo Catering dostarcza posiłki na całym obszarze miast Poznań oraz Leszno. Każdy z podanych przez Klientów adresów dostawy jest potwierdzany indywidualnie. Jedzenie możesz zamówić zarówno do swojego domu czy mieszkania, jak i do biura lub innego miejsca, w którym najczęściej przebywasz.

Gdy interesuje Cię dowóz cateringu dietetycznego pod różne adresy w poszczególne dni tygodnia, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem znajdującego się na naszej stronie internetowej formularza lub telefonicznie, dzwoniąc na jeden znajdujących się w zakładce Kontakt numerów. Z chęcią przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę i wyznaczymy trasę tak, by bez problemu dostarczyć Twoje jedzenie na czas, pod wskazany adres.

 

Dostarczamy Twój catering pod same drzwi

Jeżeli nasz kurier miałby jakiekolwiek problemy z dowozem zamówionego przez Ciebie cateringu dietetycznego, niezwłocznie zadzwoni do Ciebie tak, byście mogli wspólnie wypracować dogodne dla obu stron rozwiązanie. Nasi kurierzy dostarczają jedzenie pięć dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku (uwzględnia to także jadłospis na okres weekendu). Catering jest dowożony w godzinach od 06:00 do 09:00.

Zdecydować możesz się na dostarczenie go do rąk własnych lub pozostawienie w uprzednio ustalonym miejscu – pod domem czy na recepcji. Składając zamówienie, nie zapomnij podać kodu do domofonu lub innych cennych informacji, które ułatwią kurierowi dotarcie w wyznaczone miejsce o ustalonej godzinie. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez Żryj Zdrowo Catering było dostarczane w pełni bezpiecznie i dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Zadowolenie osób korzystających z naszych usług jest bowiem dla nas największym priorytetem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z doborem indywidualnej diety, zachęcamy do kontaktu – z chęcią podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich mieszkańców Poznania oraz Leszna. Nie wiesz czy Żryj Zdrowo Catering to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Zamów zestaw próbny!