Na ile dni mogę zamówić dietę?

 

Dobra wiadomość – w Żryj Zdrowo Catering możesz zamówić dietę na dowolny okres czasu, nawet jeżeli jest to tylko 1 dzień. Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z diety pudełkowej, zachęcamy do zamówienia naszego zestawu testowego, dzięki któremu przekonasz się, czy tego typu rozwiązanie jest dla Ciebie w pełni satysfakcjonujące i czy odpowiada Ci oferowany przez nas jadłospis.

 

Cały tydzień, pięć dni – jak wolisz!

Z doświadczenia wiemy, że znacząca część osób po dniu próbnym decyduje się na zostanie ze Żryj Zdrowo Catering na dłużej. Zanim złożysz zamówienie, zastanów się, czy jedzenie chciałbyś otrzymywać 7 dni w tygodniu czy może w weekend wolisz ugotować coś samodzielnie lub zjeść w restauracji. Jeżeli z naszych usług planujesz korzystać nieco rzadziej, przeanalizuj, w które dni tygodnia najtrudniej jest Ci znaleźć czas na ugotowanie czegoś zdrowego, w związku z czym catering dietetyczny może okazać się idealnym rozwiązaniem.

Pamiętaj również, że zamawiając jadłospis na dłuższy okres czasu, oszczędzasz nawet kilkaset złotych. Najlepszym sposobem, by przekonać się czy taki sposób odżywiania jest dla Ciebie satysfakcjonujący, jest zamówienie diety na okres tygodnia. Dzięki temu będziesz miał możliwość wypróbowania kilkunastu zróżnicowanych posiłków. Aktualny jadłospis znajdziesz na naszej stronie, w zakładce Menu. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania na temat naszego cateringu dietetycznego, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przy pomocy znajdującego się w dziale Kontakt formularza.