Polityka prywatności

DZIEŃ DOBRY!/WITAJ!

Jeżeli tutaj trafiłeś, to znaczy że cenisz swoją prywatność. Doskonale to rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie niniejszy dokument, w którym znajdziesz zasady przetwarzania danych osobowych oraz wykorzystywania plików cookies i innych technologii śledzących w związku z korzystaniem z serwisu internetowego www.zryjzdrowocatering.com (dalej: Serwis internetowy).

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, pytań związanych z polityką prywatności, w każdej chwili możesz skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość na adres kontakt@zryjzdrowcatering.com lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w Serwisie internetowym albo dzwoniąc pod numer +48 666-614-666.

Zawierając z nami umowę, kontaktując się z nami, zapisując się na newsletter, przekazujesz nam swoje dane osobowe, a my zapewniamy Cię, że Twoje dane pozostaną poufne, bezpieczne i nie zostaną udostępnione jakimkolwiek podmiotom trzecim bez Twojej zgody.

DANE OSOBOWE

Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych jest spółka ŻRYJ ZDROWO Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Piekary 24, 61-823 Poznań, posiadającą: KRS:0000725124, NIP 7831775569, REGON 369799661.

Cele, podstawy prawne oraz okres przetwarzania danych osobowych wskazane są odrębnie w stosunku do każdego celu przetwarzania danych.

W związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych, przysługują Ci następujące uprawnienia:

  • prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

  • prawo do przenoszenia danych,

  • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w określonym celu, jeżeli uprzednio wyraziłeś taką zgodę,

  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem przez nas danych osobowych.

Wymienione powyżej uprawnienia możesz realizować zgodnie z zasadami opisanymi w art. 16 – 21 RODO, kontaktując się z nami pod adresem  kontakt@zryjzdrowcatering.com lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w Serwisie internetowym.

Możliwe, iż odmówimy Ci realizacji niektórych uprawnień spośród wskazanych powyżej w sytuacji, w której realizacja danego uprawnienia byłaby w sprzeczności z uzasadnionym celem przetwarzania przez nas danych. Przykładowo, możemy odmówić Ci usunięcia danych osobowych zawartych w podpisanej z nami umowie do czasu upływu terminu przedawnienia roszczeń z tytułu zawartej za pośrednictwem Serwisu internetowego umowy.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest zawsze dobrowolne, ale niezbędne, by, złożyć zamówienie na usługę, zapisać się na newsletter lub skontaktować z nami.