W jakie dni odbywa się dostawa?

 

Oferowane przez nas posiłki dowozimy pięć dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku (uwzględnia to również dostarczenie posiłków na okres weekendu dla nieprzerwanej diety). Nasi dostawcy rozwożą przygotowane przez nas jedzenie w godzinach porannych, między 06:00 a 09:00. Do wyboru są dwa rozwiązania.
Pierwsze z nich to dostawa do rąk własnych. Dzięki temu, jeżeli będziesz miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naszych posiłków, możesz je od razu przekazać dostawcy, a my postaramy się możliwie jak najszybciej rozwiązać Twój problem. Nie będziesz musiał się również obawiać, że catering zostanie omyłkowo zabrany przez kogoś innego, na przykład spod domu, zanim zdążysz go odebrać.

 

Zdrowy catering pod Twój adres

Druga oferowana przez Żryj Zdrowo Catering możliwość to ustawienie kurierowi kodu do domofonu i dostawa do wybranej godziny albo zostawienie paczki z jedzeniem na recepcji, pod drzwiami domu czy mieszkania albo na ogrodzeniu. Dzięki temu każdego dnia, tuż po wstaniu wystarczy, że otworzysz drzwi, a świeżo przygotowane jedzenie będzie na Ciebie czekać – to ogromna oszczędność czasu, w szczególności w godzinach porannych, kiedy każda minuta jest na wagę złota. Nie musisz również być w domu w momencie dostawy, co jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem. Szczegóły odnośnie dostawy najlepiej omówić drogą telefoniczną, po uprzednim złożeniu oraz opłaceniu zamówienia. Jeżeli masz dodatkowe pytania lub chciałbyś zgłosić zastrzeżenia odnośnie sposobu transportu lub któregoś z naszych dostawców – serdecznie zapraszamy do kontaktu.