FAQ - Najczęściej zadawane pytania.

 • Czym jest catering żryj zdrowo?

  Żryj zdrowo catering to przede wszystkim zdrowe i dobrze zbilansowane posiłki, dostarczane każdego dnia do Twojego domu. Jeśli zależy Ci na zmianie stylu życia, wybierz odpowiednią dla siebie
  Dowiedz się więcej!

 • Jaki wariant diety wybrać?

  Wybór odpowiedniej diety zależy od celu, jaki sobie stawiamy. Ważne jest czy zależy Ci na zdrowym i efektywnym zrzuceniu zbędnych kilogramów, czy po prostu chcesz się zdrowo odżywiać i przy tym oszczędzić czas. A może dowiedziałeś się właśnie, że masz alergię bądź nietolerancje. Zawsze należy pamiętać, że każdy z nas jest jednostką indywidualną i nie ma jednej diety dla Wszystkich i na wszystko. Trzeba też uwzględnić płeć, wagę, wzrost i aktywność fizyczną. Jeśli nie wiesz jaki wariant diety byłby najlepszy dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Skonsultujemy każdy przypadek indywidualnie.
  Dowiedz się więcej!

 • Jak złożyć zamówienie?
 • W jakie dni odbywa się dostawa?

  Posiłki dowozimy od poniedziałku do piątku ( z możliwością posiłków w weekendy) w godzinach porannych. Od 6:00 do 9:00. Są dwie opcje : dostawa do rąk własnych. Dugą możliwością jest podanie kodu do domofonu i dostawa do wybranej godziny lub zostawienie paczki na recepcji, pod drzwiami, na ogrodzeniu. Szczegóły najlepiej omówić telefonicznie, po złożeniu i opłaceniu zamówienia.
  Dowiedz się więcej!

 • Czym jest Zestaw testowy?

  Zestaw testowy to jednodniowy zestaw 5 posiłków, który daje możliwość klientowi sprawdzenia jak wygląda i smakuje dieta Żryj zdrowo Catering.
  Dowiedz się więcej!

 • Jaki jest obszar dostawy cateringu?

  Dostawa cateringu dietetycznego ŻrYJ ZDROWO możliwa jest na obszarze miasta Poznań i Leszno. Każdy adres dostawy potwierdzany jest indywidualnie. W celu uzyskania dodatkowych informacji nt. obszaru dostawy zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź za pomocą poczty elektronicznej. Wszelkie numery telefonu oraz adresy e-mail dostępne są w zakładce „Kontakt”.
  Dowiedz się więcej!

 • Jak pakowane są zestawy posiłków?

  Nasze dania są hermetycznie zapakowane, co pozwala na zachowanie świeżości i wartości odżywczych oraz walorów smakowych.
  Dowiedz się więcej!

 • Na ile dni mogę zamówić dietę?

  Masz tu całkowitą dowolność. Dowozimy już od 1 dnia. Sam decydujesz w jakie dni dostarczamy do Ciebie posiłki.
  Dowiedz się więcej!

 • Czy mogę zamówić np tylko obiad?

  Realizujemy indywidualne zamówienia. Istnieje opcja indywidualnej oferty dla grup. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.
  Dowiedz się więcej!

 • Czy mogę odgrzewać jedzenie w mikrofalówce?

  Oczywiście w trosce o Wasze zdrowie polecamy inny sposób na odgrzanie posiłków, ale jak najbardziej, po usunięciu folii można odgrzać jedzenie w mikrofalówce. Rzecz jasna sałatek i koktajli nie odgrzewamy :)
  Dowiedz się więcej!