O nas

ŻRYJ ZDROWO CATERING to nie tylko posiłki
przygotowywane przez nas i dostarczane pod Wasze drzwi.

To przede wszystkim filozofia, według której żyjemy!

Co to oznacza?

Wiecie doskonale, że na zdrowy styl życia składa się nie tylko to, co znajduje się na talerzu, ale również szereg innych elementów, takich jak: aktywność fizyczna, sen, regeneracja, dbanie o jak najmniejszą ilość stresu w ciągu dnia, motywacja i nawyki. To musi być permanentne!

Jesteśmy tu dla Was! Zadbamy o idealnie zbilansowane posiłki, dostosowane do Waszego trybu dnia i życia!

Układając plany żywieniowe, dokładamy wszelkich starań, aby zapotrzebowanie na witaminy i minerały było w pełni uzupełnione, sami jesteśmy aktywnymi konsumentami naszego produktu.

Codziennie odżywiamy się daniami, które dla Was przygotowujemy. Dlatego tak ważna jest dla nas jakość przyrządzanych posiłków.

Ania Zientalska

Dietetyk, absolwentka Dietetyki klinicznej oraz Coachingu Zdrowia i Żywienia, współzałożycielka ŻRYJ ZDROWO CATERING. Odpowiedzialna za wszystkie Wasze diety i ich idealne zbilansowanie.

Ania od 7 lat prowadzi prywatną praktykę, współpracując z pacjentami w gabinecie dietetycznym. Profil pacjentów jest bardzo szeroki – współpraca obejmuje zarówno sportowców, osoby z jednostkami chorobowymi, ale też kobiety w ciąży i przygotowujące się do ciąży.

Zamów dietę online * Dieta z dowozem - Poznań, Warszawa, Wrocław, Trójmiasto, Bydgoszcz, Toruń

W przypadku pytań zadzwoń pod: +48 575 100 419, napisz na: kontakt@zryjzdrowocatering.com