ŻRYJ ZDROWO CATERING to nie tylko posiłki przygotowywane przez nas i dostarczane pod Wasze drzwi. To przede wszystkim filozofia według której żyjemy!

Co to oznacza?

Wiecie doskonale, że zdrowy styl życia to nie tylko to co jest na talerzu, ale szereg innych elementów: aktywność fizyczna, sen, regeneracja, dbanie o jak najmniejszą ilość stresu w ciągu dnia, motywacja i nawyki. To musi być permanentne!

Jesteśmy tu dla Was! Zadbamy o idealnie zbilansowane posiłki dostosowane do Waszego trybu dnia i życia. Zależy nam na tym, żebyście byli na maksa dożywieni! Co to znaczy? Układając plany żywieniowe, dokładamy wszelkich starań, aby zapotrzebowanie na witaminy i minerały było uzupełnione, a stosunek kwasów tłuszczowych odpowiedni. Bo jak wiecie, dieta… to nie tylko kalorie!

Najwyższa jakość produktów to nasz priorytet! Dlaczego? Bo w odżywianiu nie ma dla nas kompromisów! A co z resztą? O to też zadbamy, każdego dnia motywując Was i przypominając Wam, jak ważna jest reszta składników zdrowego stylu życia. Zaglądajcie na nasze social media: Facebook & Instagram po codzienną dawkę motywacji i wiedzy na temat odżywiania. Chcemy, abyście byli świadomym konsumentem – żryjcie i żyjcie zdrowo razem z nami!

Ania Zientalska – dietetyk, absolwentka Dietetyki klinicznej oraz Coachingu Zdrowia i Żywienia, współzałożycielka ŻRYJ ZDROWO CATERING. Odpowiedzialna za wszystkie Wasze diety i ich idealne zbilansowanie. Ania od 5 lat prowadzi prywatną praktykę, współpracując z pacjentami w gabinecie dietetycznym. Profil pacjentów jest bardzo szeroki – współpraca obejmuje zarówno sportowców, osoby z jednostkami chorobowymi, ale też kobiety w ciąży i przygotowujące się do ciąży. Ania uwielbia ludzi i wyzwania!

W pierwszej kolejności powstało Żryj Zdrowo by Ania Zientalska, ale jak to ja czułam niedosyt! W głowie mam mnóstwo pomysłów i mam nadzieję każdy zrealizować. ŻRYJ ZDROWO CATERING powstał z myślą o Was! Dołożę wszelkich starań aby Was nie zawieść! – Ania Zientalska.

Jeśli potrzebujcie pomocy w doborze diety idealnej, pamiętajcie, że zawsze możecie odezwać się do nas – chętnie Wam doradzimy i podzielimy się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem: kontakt@zryjzdrowocatering.com

Pamiętajcie, że motywacja pozwala Wam wystartować, ale to nawyk utrzymuje w ruchu!  Głównym Waszym założeniem niech będzie zmiana nawyków, bo tylko to gwarantuje sukces. Małymi kroczkami każdego dnia do celu!